HALLINTO

ESPORT OILERS

c/o Esport Arena
Koivu-Mankkaan tie 5,
02200 Espoo


TOIMINNANJOHTAJA

Jouni Vehkaoja

0505432992

jouni.vehkaoja@esport.fi


HALLINTOVASTAAVA

Tuukka Ylitalo (äitiysloma sijainen)

0447703210

tuukka.ylitalo@esport.fi

MYYNTI JA MARKKINOINTI

MYYNTIPÄÄLLIKKÖ

Mika Tuunainen

0400935962

mika.tuunainen@esport.fi

VIESTINTÄ

SEURA JA LIIGAJOUKKUE

Casper Pfitzner

0451249035

casper.pfitzner@outlook.com


JUNIORIJOUKKUEET

Laura Arrhenius (juniorijoukkueet)

0408493333

laura.arhhenius@gmail.com

URHEILUTOIMINTA

URHEILUTOIMENJOHTAJA

Henry Arrhenius (Ent.Myyryläinen)

0447703226

henry.myyrylainen@esport.fi


TYTTÖSALIBANDYVASTAAVA

Lasse Heikura

0504913704

lasse.heikura@esport.fi


VALMENTAJA / VALMENNUSPÄÄLLIKKÖ A-B-JUNIORIT

Aleksi Lammi

0447703227

aleksi.lammi@esport.fi


VALMENNUSPÄÄLLIKKÖ (C-D-JUNIORIT)

Rami Vienola

0447703258

rami.vienola@esport.fi


VALMENNUSPÄÄLLIKKÖ (E-JUNIORIT)

Tomi Vuorenmäki

0400763434

tomi.vuorenmaki@esport.fi


IKÄLUOKKAVASTAAVA (F-JUNIORIT)

Tony Isoksela

0400501738

tony.isoksela@esport.fi


IKÄLUOKKAVASTAAVA (G-JUNIORIT)

Eemeli Kyllönen

0400647093

eemeli.kyllonen@esport.fi

HARRASTE JA KERHOTOIMINTA

SALIBANDYKOULUT

Rami Vienola

0443010861

rami.vienola@esport.fi


HARRASTERYHMÄT JA KOULUKERHOT

Tony Isoksela

0400501738

tont.isoksela@esport.fi


LEIRITOIMINTA

Eemeli Kyllönen

0400647093

eemeli.kyllonen@esport.fi