HALLINTO

ESPORT OILERS

c/o Esport Arena
Koivu-Mankkaan tie 5,
02200 Espoo


TOIMINNANJOHTAJA

Jouni Vehkaoja

0505432992

jouni.vehkaoja@esport.fi


HALLINTOVASTAAVA

Tuukka Ylitalo (äitiysloma sijainen)

0447703210

tuukka.ylitalo@esport.fi

MYYNTI JA MARKKINOINTI

MYYNTIPÄÄLLIKKÖ

Mika Tuunainen

0400935962

mika.tuunainen@esport.fi

VIESTINTÄ

VIESTINTÄVASTAAVA

Veli-Matti Markkanen

0449767108

velimatti.markkanen@esport.fi

URHEILUTOIMINTA

VALMENNUSPÄÄLLIKKÖ

Henry Myyryläinen

0447703226

henry.myyrylainen@esport.fi


TYTTÖSALIBANDYVASTAAVA

Lasse Heikura

0504913704

lasse.heikura@esport.fi


IKÄLUOKKAVASTAAVA (A-B-JUNIORIT)

Aleksi Lammi

0447703227

aleksi.lammi@esport.fi


IKÄLUOKKAVASTAAVA (D-JUNIORIT)

Rami Vienola

0443010861

rami.vienola@esport.fi


IKÄLUOKKAVASTAAVA (E-JUNIORIT)

Tomi Vuorenmäki

0400763434

tomi.vuorenmaki@esport.fi


IKÄLUOKKAVASTAAVA (F-JUNIORIT)

Ville Vannesluoma

0505011065

ville.vannesluoma@esport.fi


IKÄLUOKKAVASTAAVA (G-JUNIORIT)

Tony Isoksela

0400501738

tont.isoksela@esport.fi

HARRASTE JA KERHOTOIMINTA

HARRASTE -JA KERHOVASTAAVA

Tony Isoksela

0400501738

tont.isoksela@esport.fi

HARRASTE -JA KERHOAVUSTAJA

Eemeli Kyllönen

0400647093

eemeli.kyllonen@esport.fi