HALLINTO

ESPORT OILERS

c/o Esport Arena
Koivu-Mankkaan tie 5,
02200 Espoo


TOIMINNANJOHTAJA

Jouni Vehkaoja

0505432992

jouni.vehkaoja@esport.fi


HALLINTOVASTAAVA

Rony Jääsvuo (äitiyslomasijainen)

0447703210

rony.jaasvuo@esport.fi

MYYNTI JA MARKKINOINTI

MYYNTIPÄÄLLIKKÖ


VIESTINTÄ

VIESTINTÄVASTAAVA


URHEILUTOIMINTA

URHEILUTOIMENJOHTAJA

Henry Arrhenius

0447703226

henry.arrhenius@esport.fi


TYTTÖSALIBANDYVASTAAVA

Lasse Heikura

0504913704

lasse.heikura@esport.fi


VALMENTAJA / VALMENNUSPÄÄLLIKKÖ (A-B-POJAT)

Aleksi Lammi

0447703227

aleksi.lammi@esport.fi


VALMENNUSPÄÄLLIKKÖ (C-D-POJAT)

Rami Vienola

0447703258

rami.vienola@esport.fi


VALMENNUSPÄÄLLIKKÖ (E-POJAT)

Tomi Vuorenmäki

0400763434

tomi.vuorenmaki@esport.fi


IKÄLUOKKAVASTAAVA (F-G-POJAT)

Tony Isoksela

0400501738

tony.isoksela@esport.fi

HARRASTE JA KERHOTOIMINTA

HARRASTEVASTAAVA

(salibandykoulu, koulukerho, sekä harraste- ja haastajajoukkueet)

Eemeli Kyllönen

0400647093

eemeli.kyllonen@esport.fi

LEIRITOIMINTA

LEIRIVASTAAVA

Rami Vienola

0447703258

rami.vienola@esport.fi