saavutukset

suomenmestaruus-mitalit

2018-2019

KULTAA - A-pojat (1998-2000-syntyneet)

KULTAA - C1-pojat (2003-syntyneet)

PRONSSIA - C2-pojat (2004-syntyneet)

2017-2018

HOPEAA - B-pojat (2000-2001-syntyneet)

HOPEAA - C2-pojat (2003-syntyneet)

PRONSSIA - C1-pojat (2002-syntyneet)

2016-2017

HOPEAA - B-pojat (1999-2000-syntyneet)

2015-2016

HOPEAA - Miehet

2013-2014

PRONSSIA - B-pojat (1996-1997)

2011-2012

PRONSSIA - C1-pojat

2010-2011

PRONSSIA - Miehet

2009-2010

KULTAA - B-pojat

KULTAA - C1-pojat

PRONSSIA - A-pojat

2008-2009

KULTAA - B-pojat

2007-2008

HOPEAA - C1-pojat
PRONSSIA - B-tytöt

2006-2007

KULTAA - B-pojat
PRONSSIA - C2-pojat

2005-2006

KULTAA - Miehet
HOPEAA - C1-pojat

PRONSSIA - Naiset

2004-2005

HOPEAA - B-pojat

PRONSSIA - A-pojat

HOPEAA - C-tytöt

2003-2004

PRONSSIA - Miehet

2002-2003

KULTAA - Miehet

KULTAA - B-pojat

KULTAA - A-pojat

PRONSSIA - A-tytöt

PRONSSIA - C1-pojat

2001-2002

KULTAA - Miehet

KULTAA - A-tytöt

KULTAA - C2-pojat

PRONSSIA - A-pojat

PRONSSIA - C1-pojat

2000-2001

HOPEAA - Miehet

1999-2000

HOPEAA - Miehet

1998-1999

KULTAA - Miehet

HOPEAA - B-tytöt

PRONSSIA - B-pojat

PRONSSIA - A-tytöt

1997-1998

KULTAA - B-tytöt

HOPEAA - Miehet

1996-1997

HOPEAA - B-tytöt

PRONSSIA - Miehet

1995-1996

HOPEAA - B-tytöt

PRONSSIA - C1-pojat

1994-1995

HOPEAA - B-tytöt

HOPEAA - C-tytöt

1993-1994

KULTAA - Naiset

KULTAA - B-tytöt

HOPEAA - A-pojat

1992-1993

PRONSSIA - B-pojat

maajoukkue-edustukset

2019

Miehet: Justus Kainulainen, Antti Suomela, Rasmus Kainulainen, Riku Holopainen, Casper Pfitzner, Joonas Kaltiainen.

Meieht U23: Jussi Sihvonen (valmentaja)

Pojat U16: Eemeli Kolari, Matias Hynninen

2018

Miehet: Casper Pfitzner, Ilari Talvitie, Joonas Kaltiainen

Miehet U23: Antti Suomela, Heikki Iiskola, Justus Kainulainen, Jussi Sihvonen (valmentaja)

Pojat U19: Jani Rauhala, Eetu Manninen, Niko Laiti, Nemo Sipilä

Pojat U16: Ethan Martin, Olli Jokela, Lassi Viitanen, Rasmus Hellsten

2017

Miehet: Niclas Meyer, Casper Pfitzner, Joonas Kaltiainen

Miehet U23: Joonas Kaltiainen, Jesperi Lindfors

Pojat U19: Jani Rauhala, Eetu Manninen, Niko Laiti, Nemo Sipilä

Pojat U16: Justus Mustonen

2016

Miehet: Casper Pfitzner

Miehet U23: Joonas Kaltiainen

Pojat U19: Toni Rintala